Par Mums

Mash ir motociklu un motorolleru zīmols, kuru ir izveidojis franču uzņēmums SIMA. Uzņēmums SIMA ir dibināts 1976 gadā. Šobrīd uzņēmums ir viens no lielākajiem moto tehnikas un aksesuāru importētājiem Francijā. Kopš 2006 gada uzņēmumu vada Frederiks Fourgeaud, daudzkārtējs motosacīkšu čempions, Kawasaki rūpnīcas moto braucējs, veiksmīgs uzņēmējs. Šobrīd uzņēmums ir izveidojis distribūcijas tīklu ar vairāk kā 400 veikaliem Francijā, Spānijā, Portugālē, Itālijā u.c. Eiropas valstīs.

Mash ir iedvesmojies no 70o gadu motobraucēju stila un tas tiek atspoguļots Mash motociklu dizainā. Katrs modelis ir izgatavots no rūpīgi pārdomātām un atlasītām detaļām, ražošanu uzrauga augsti kvalificēti MASH speciālisti, motocikli atbilst Eiropas standartiem un ir ieguvuši Eiropas Komisijas sertifikātu.

SIA “ Dude Bikes” ir Mash motociklu oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs, kas nodrošina gan zīmola produktu pārdošanu, gan arī servisu. Uzņēmuma pārstāvji Kaspars Komarovs un Aivars Deme ir augsti novērtējuši Mash motociklu klasisko dizainu un izgatavošanas kvalitāti, tāpēc nolēma ieviest šo zīmolu Baltijas valstīs. Tagad motocikli un motorolleri, papildus Francijai, Spānijai, Portugālei, Beļģijai, Vācijai, Austrijai, Itālijai un Šveicei ir pieejami arī Baltijas valstīs!

Par Mums